תראפיה באמצעות שחזור גלגולים

נושא שחזור הגלגולים קשור לחוק "הסיבה והתוצאה" (קארמה)
כל דבר שאנחנו עושים בחיים, יוצר אדוות. לאדוות יש ביטוי בחיים האלה ויש להם ביטוי בחיים הבאים.

קארמה – במהלך החיים אנחנו עושים שגיאות ואי אפשר לעבור לסדר היום. זה נקרא קארמה, שפירושה פעולה. כל דבר שאנחנו עושים ועשינו בגלגול הקודם, לטוב או לרע, נרשם במארג של הקוסמוס עצמו. האנרגיה נשמרת ועוברת לגלגול הבא ודורשת איזון. בכל מצב נצטרך לתקן את השגיאות שלנו. זה שחזור גלגולים, ודרך דמיון מודרך ניתן לתקן, כדי שבחיים האלה לא נצטרך לשלם מחיר.

הבחירה בידינו!
אנחנו בוחרים את המשפחה שלנו, את הילדים שלנו, את הזוגיות שלנו, עוד לפני הלידה שלנו. הנשמה שלנו בוחרת, כי זה אומר שיש לנו איזשהו תפקיד לעשות.
לפעמים ההבנה אינה מספיקה אלא יש לעשות תיקון – שינוי הסוף של הסיפור.

כדי לתקן את חווית הטראומה ולפתור, משתמשים בטכניקות שנקראות "רטרו הילינג", סדרה של 5 שיטות שונות שעובדות על מס' רבדים על האדם ועוזרת לפתור בעיות מסוימות בתחומים: גופני, רגשי, אתרי-אנרגטי, רוחני, נפשי – ואז בוחרים סוף אחר לסיפור (המטופל בוחר את הסוף). התיקון לא חייב להיות הגיוני, זה כמו לשנות תכנות (לפרמט את המיינד שלנו). זה לא משנה את העבר אבל זה משנה את הזיכרון, והתת-מודע "קונה" את הסוף החדש.
כל התהליך של שחזור גלגולים נעשה בדמיון מודרך, שמאפשר הרפיה גופנית והרפיה מנטאלית.

שחזור גלגולים כטיפול מביא תוצאות הרבה יותר מהירות מכל סוגי הטיפולים האחרים.
זו שיטה יעילה מאוד!

איך בוחרים נושא לעבודה? – הנושא הכי משמעותי, הכי חזק והכי אקוטי. כל הזמן אנחנו צריכים לשאול את עצמנו:" מה הדבר הכי דחוף לנו לשנות היום"? בי? בעצמי? בחיי? האם זה מצב חיים קשה? – זה צריך להיות קשור אלינו. "מה אנחנו צריכים לפתור בחיינו, כרגע"??
אין לצפות שבעיה גדולה תיפתר ברגע. למרות שזו שיטה מהפכנית, הפותחת קארמה ומשחררת חסימות של חיים שלמים ב"רגע".
לעיתים יש צורך לחזור על הטיפול מספר פעמים כדי להגיע לפתרון השלם. את הטיפול מלווה תחושה נפלאה של נס המתחולל ממש כאן ועכשיו.

הליך הטיפול עוזר מאד ל:

  • הקלה וריפוי מפוביות
  • שחרור מתחים ועכבות ותקיעויות בחיים
  • שדרוג מערכות יחסים
  • שיפור יכולת הבחירה
  • הבנת חיינו בראיה רחבה
  • הכרת והגדרת הייעוד שלנו